JYSK

Sprawdź najnowsze gazetki lidl już dziś!

 

Czy wiesz, że gazetka polo prezentuje najlepsze promocje?

Jysk to sieć handlowa rozciągająca się na cały świat. Ta popularna firma oferująca wiele różnych produktów dla domu, ale także i do ogrodu wciąż pozostaje pod pieczą swojego założyciela - Larsa Larsena, który sukces osiągnął ciężką pracą i zaangażowaniem. Choć firma początkowo oferowała produkty dedykowane sypialniom, jak materace, pościele, łóżka, wkrótce szybko rozszerzyła swój asortyment o produkty dla innych pomieszczeń w domu. 

Larsen założył Jysk (do 2001 wszystkie sklepy nosiły nazwę Jysk Sengetøjslager) pod koniec lat 80-tych, w 1979 roku, w drugiej co do wielkości mieście w Danii - w Arhus, i co ciekawe, ten sklep wciąż prosperuje! W 1984 roku Jysk trafił na rynek swojego wschodniego sąsiada - Niemiec, była to wówczas pierwsza zagraniczna placówka tego sklepu. Larsen, choć człowiek z niego niezwykle ambitny, nie spodziewał się, że firma osiągnie taką popularność i taki rozwój w niezwykle szybkim czasie. 

Pobierz neonet kod rabatowy

Dziś ta ogromna sieć handlowa Jysk liczy sobie około 2500 sklepów na całym świecie. Po filii w Niemczech nastąpiło szybkie rozprzestrzenienie się do innych europejskich państw - do Polski, krajów skandynawskich, Republiki Czeskiej, reszty krajów Beneluksu, Austrii, Szwajcarii, Islandii, Węgier, Słowacji, Chorwacji, reszty krajów z południa Europy jak Włochy, Hiszpania, Francja i krajów bałkańskich, w tym w Kosowie, a wkrótce też i na resztę kontynentów. Jysk ma swoje filie nawet w Chinach, na Grenlandii i Wyspach Owczych, w Kazachstanie, Indonezji, Singapurze, w krajach Arabskich pojawia się w Kuwejcie i Dubaju, nawet w Tadżykistanie i Wietnamie. 

Wzrost obrotów firmy jest na stałym poziomie (około 3.36 miliardów euro roczxnie), i jest bez przerwy kontrolowany. Na ten zysk pracuje łącznie około 22 000 pracowników zatrudnionych w sklepach na całym świecie.

Sprawdź avans promocje

Jysk według swojego twórcy ma symbolizować uczciwość, dokładność oraz skromność, które to mają się składać na sukces firmy, a także świadczyć o jej solidności i wiarygodności. Duńskie słowo Jysk można tłumaczyć jako kogoś lub coś pochodzącego z Półwyspu Jutlandzkiego. Nic dziwnego więc, że produkty sieci Jysk przejawiają głęboko zakorzeniony skandynawski charakter, spełniając przy tym wysokie standardy jakości.

Jysk gości ze swoimi sklepami w Polsce już od 2000 roku i liczy sobie około 200 sklepów i około 2 000 pracujących w nich osób. Szacuje się, że około 1,5 miliona Polaków rocznie robi zakupy w sklepach sieci Jysk. 

Zobacz bonprix promocje

Firma odznacza się dynamicznym rozwojem, wciąż otwiera coraz to nowsze sklepy, a także wprowadziła sprzedaż za pomocą internetu. W tym wszystkim dba o swoich pracowników oraz klientów. 

 

https://kodyrabatowe.interia.pl/kupony-rabatowe/coccodrillo

Nowa gazetka lidl już dostępna!

Story Page