Jak oszczędzić na zakupach, przy użyciu promocji?

Można z kijkami a można z torbami zakupowymi – biegamy w różnych celach

Czy wiesz, że gazetka polo prezentuje najlepsze promocje?

Pani Alina każdego dnia robi praktycznie to samo a więc zaczyna wszystko od sprawdzenia w skrzynce czy nie ma tam nowej oferty promocyjnej. Supermarkety dbają o klientów, dostarczają pod same drzwi informacje o promocjach. Jak wskazywała pani Alina zaczyna od przeglądania ofert i markerem zaznacza to co będzie ją interesowało. Stara się regularnie sprawdzać co się na sklepach pojawiło. Jak coś ją zainteresuje sprawdza, analizuje, porównuje. Ma czas, ponieważ od kilku lat jest na emeryturze i mówi, że to jej sport. Na osiedlu widać osoby, które chodzą z kijkami NW ona zaś idzie na zakupy. Jak sama mówi są także inne osoby, które ten sport uprawiają.

Dzięki promocjom stać mnie na wczasy

Udało się jej opracować taką formę działania, która sprawia, że miesięcznie będzie w stanie odłożyć mniej więcej 200 złotych miesięczni na samych żywnościowych zakupach. Nigdy nie będzie kupować rzeczy niepotrzebnych i stara się tworzyć listę produktów, które są jej niezbędne. Jeśli pojawia się jakaś promocja na coś czego nie chce jeść to po prostu nie dokonuje zakupu.

Okazuje się, że taki system dobrze się sprawdził i ma w banku specjalne konto, na które odkłada wszystkie pieniądze, jakie udaje się jej odkładać. Od razu dokonuje wpłat, by jej to nie kusiło. Jest tutaj cel, których chce osiągnąć a więc to będzie szansa dla niej między innymi na wakacje. Może także odłożyć pieniądze, by kupić coś dla swoich dzieci. Rocznie udaje się osiągnąć bowiem mniej więcej około 2,5 tysiąca złotych.

Zakupy promocyjne

Czasem promocja to tylko fikcja

Jej przygoda z promocjami to coś zupełnie nowego, wcześniej się tym nie zajmowała, bo nie było na to czasu. Praca, dziecko, dom. W momencie, gdy kariera zawodowa już się zakończyła będzie można było zacząć bawić się w promocje i w ten sposób przekonała się, że na tym rzeczywiście będzie można coś odłożyć. Widzi między innymi, że w jednym sklepie będzie promocja na pomarańcze, w innym zaś cena przed promocją będzie lepsza.

Zawsze kluczowa sprawa to działanie globalnie, obserwować jak działają różne sklepy. Skoro na osiedlu mamy kilka marketów to trzeba będzie wiedzieć kto i co może nam zaoferować. Co do zasady będzie to podstawowy sposób na podjęcie takich działań, w ramach których uda się skutecznie ocenić jak wyglądają ceny produktów i co atrakcyjnego będzie można dla siebie znaleźć w konkretnym tygodniu. Trzeba bowiem pamiętać, że te oferty promocyjne regularnie będą się zmieniać i trzeba być na bieżąco.

Nowa gazetka lidl już dostępna!

Story Page