Mały wakacyjny niezbędnik

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Oczywiście, do pewnego momentu nawet termin urlopu wydaje się niewiadomą, gdy jednak uda się nam go już ustalić, możemy poruszyć kwestię znacznie ważniejszą, a mianowicie dotyczącą tego, co zabrać ze sobą w wakacyjną podróż.

Jaka będzie pogoda?

Czy wiesz, że gazetka polo prezentuje najlepsze promocje?

Pierwszym krokiem, jaki musimy wykonać, jest zaplanowanie noclegu. Niemal natychmiast dobrze jest jednak również sprawdzić, jaka pogoda jest przewidywana przez synoptyków. Letnie warunki pogodowe są zmienne, warto jednak ustalić, w jaki typ ubrań celować w pierwszej kolejności. Jeśli planujemy udać się w góry, z pewnością dobrym pomysłem będzie zainwestowanie w płaszcz przeciwdeszczowy, który ochroni nas przed kiepską pogodą. Jeśli zaś chcemy zwiedzać zabytkowe miejsca, może okazać się, że nie obejdziemy się bez parasola. Tu dobrym pomysłem jest składana parasolka w mniejszym wydaniu, taka, która zmieści się w torebce albo w plecaku. W aplikacji Ding dostępny jest kalendarz niedziel handlowych 2020. To dobra okazja, by na bieżąco sprawdzać, kiedy w razie konieczności będziemy mogli skorzystać ze zrobienia zakupów, nawet na wakacjach. 

zabawki plażowe dla dzieci

Mniejsze rozmiary

Pakowanie się to poważne przedsięwzięcie, trudno jednak nie oprzeć się wrażeniu, że często sami sobie je komplikujemy. Wielu osobom wydaje się, że na wakacje trzeba zabrać jak najwięcej rzeczy, bo przecież nigdy nie wiemy, co nam się przyda. Tymczasem celem pakowania jest niezmiennie zabieranie tych rzeczy, które faktycznie będą nam potrzebne. Jeśli więc czeka nas wyjazd na weekend, przynajmniej część kosmetyków możemy zostawić w domu.

Wakacyjna apteczka

Kosmetyki do mycia nie są jedynymi, jakich nie powinno zabraknąć w naszym plecaku. Nie mniej istotne mogą okazać się niektóre leki oraz kremy z filtrem. O tych ostatnich warto myśleć nawet wtedy, gdy wiele wskazuje na to, że aura nie będzie dla nas łaskawa. Wśród leków szczególnie wartościowe mogą okazać się te, które ochronią nas przed zatruciem pokarmowym.

 

Nowa gazetka lidl już dostępna!

Story Page