Shell przyciąga klientów atrakcyjnymi promocjami, oferując "30 groszy rabatu na litrze".

Shell rozpoczyna promocję 3 lipca, w której obecni i nowi członkowie programu lojalnościowego Shell ClubSmart otrzymają 30 groszy rabatu na litr paliwa Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel. Nie ma ograniczeń co do liczby ani częstotliwości tankowań, a jednorazowo można otrzymać rabat za zakup maksymalnie 60 litrów paliwa. Promocja będzie trwać do 31 sierpnia 2023 roku.

Shell ogłasza promocję – teraz taniej o 30 groszy na litrze paliwa

Czy wiesz, że gazetka polo prezentuje najlepsze promocje?

Wszyscy zarejestrowani użytkownicy programu lojalnościowego Shell ClubSmart mogą skorzystać z nowej promocji Shell. Aby skorzystać z promocji, kierowcy aut o DMC do 3,5 tony muszą zeskanować aplikację lub plastikową kartę Shell ClubSmart podczas płatności za paliwo. Promocję można wykorzystać wielokrotnie, niezależnie od liczby czy częstotliwości tankowań. Jednak podczas jednej wizyty kierowcy będą mogli zatankować maksymalnie 60 litrów paliwa w obniżonej cenie. Jeśli zatankują więcej niż określony limit, będą musieli zapłacić cenę regularną, obowiązującą za wybrany rodzaj paliwa na danej stacji Shell.

Jaką sumę będzie można zaoszczędzić?

W zależności od ilości zatankowanego paliwa, kierowcy mogą otrzymać rabat w wysokości od co najmniej 3 zł do maksymalnie 18 zł.

  • Po zatankowaniu 10 litrów paliwa kosztuje 3 złote.
  • Po zatankowaniu 20 litrów paliwa zapłacisz 6 złotych.
  • Po zatankowaniu 30 litrów paliwa kosztuje 9 zł.
  • Po zatankowaniu 40 litrów paliwa zapłaciłem 12 złotych.
  • Po zatankowaniu 50 litrów paliwa zapłacisz 15 złotych.
  • Za zatankowanie 60 litrów paliwa zapłaciłem 18 złotych.

Promocja będzie trwać jednocześnie z ofertą "Wtorki i czwartki z Shell V-Power" dedykowaną już znanym klientom. Oznacza to, że będzie możliwość skorzystania z niej wyłącznie w dniach, które nie są objęte tą ofertą - czyli w poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele. W ramach promocji prowadzonej od 2020 roku kierowcy będą mieli możliwość przetestowania paliw premium Shell, tankując je po cenie paliw podstawowych.

Rozpoczynająca się w lipcu akcja nie obejmuje innych promocji rabatowych na paliwo, takich jak promocja "Wtorki i czwartki z Shell V-Power", zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny ani inne rabaty. W dniach objętych promocją nie będą przyznawane punkty w programie Shell ClubSmart za zatankowane paliwo Shell V-Power 95 oraz Shell V-Power Diesel. Paliwo Shell V-Power Racing nie bierze udziału w tej akcji.

Program i aplikacja Shell ClubSmart to narzędzia, które umożliwiają korzystanie z różnych korzyści i promocji oferowanych przez Shell.

Shell ClubSmart to program dedykowany kierowcom, który został wprowadzony na rynek w 1999 roku i był pierwszym w Polsce programem lojalnościowym dla stałych klientów. Przystąpienie do Shell ClubSmart pozwala na korzystanie z dodatkowych korzyści związanych z używaniem produktów i usług Shell. Każde tankowanie na stacji Shell, zakupy lub skorzystanie z myjni otwierają dodatkowe możliwości.

Aplikacja mobilna Shell ClubSmart została stworzona w celu zapewnienia klientom wygodnej i sprawnie działającej obsługi. Pozwala ona na łatwe znalezienie najbliższych stacji Shell, śledzenie zebranych punktów oraz korzystanie z ekskluzywnych promocji i zniżek.

Kampania reklamowa "Do pełna z korzyściami" jest wspierana przez radio, prasę i Internet, a także promowana na polskich stacjach Shell.

Dane dotyczące Shell Polska

Shell to międzynarodowa korporacja energetyczna i petrochemiczna, działająca w ponad 70 krajach na świecie. Przedsiębiorstwo stosuje zaawansowane technologie i innowacyjne podejście, aby tworzyć zrównoważoną przyszłość energetyczną.

Shell w Polsce posiada ponad 450 stacji benzynowych, na których oferuje paliwa, szeroki wybór kaw, produkty spożywcze i motoryzacyjne. Firma dostarcza także różnorodne oleje i smary do samochodów oraz dla przemysłu. Dla klientów biznesowych Shell proponuje karty paliwowe, usługi drogowe i inne rozwiązania dla floty w ramach programu Shell Card. W Krakowie działa Shell Business Operations, które jest jednym z największych centrów nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. Zatrudniając 5000 pracowników, centrum to wspiera globalną grupę Shell w obszarach finansów, logistyki, zakupów, procesów kadrowych, obsługi klientów oraz w komunikacji zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej.

Wiadomości o promocjach w Shell - gdzie szukać informacji?

Ponieważ Shell nie wydaje tradycyjnych gazetek promocyjnych, klienci powinni szukać informacji o bieżących i nadchodzących promocjach na oficjalnej stronie internetowej firmy, w aplikacji mobilnej Shell ClubSmart lub bezpośrednio na stacjach paliw. W taki sposób, można dowiedzieć się o atrakcyjnych zniżkach, takich jak ta dotycząca rabatu na paliwo. Kto wie, jakie jeszcze korzyści mogą czekać na członków programu lojalnościowego Shell ClubSmart?

Nowa gazetka lidl już dostępna!

Story Page